Οι σταυροί όλων των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης

Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης.

Οι σταυροί των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Η σταυροδοσία των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων όλων των δημοτικών παρατάξεων του Δήμου Αλεξανδρούπολης έχει ως εξής:

Ανεπίσημα αποτελέσματα.
Δείτε εδώ τα επίσημα αποτελέσματα του Πρωτοδικείου Αλεξανδρούπολης

ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (Λαμπάκης)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1.659
  2. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.217
  3. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1.203
  4. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 1.146
  5. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.106
  6. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.072
  7. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.060
  8. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 940
  9. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 931
  10. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 884
  11. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 846
  12. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 814
  13. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 745
  14. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 660
  15. ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 605
  16. ΛΕΓΓΕΤΣΗ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 604
  17. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 562
  18. ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 561
  19. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 536
  20. ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 524
  21. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 474
  22. ΤΣΟΝΙΔΟΥ - ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 461
  23. ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 368
  24. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 356
  25. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 352
  26. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 296
  27. ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287
  28. ΓΚΙΡΤΖΗ - ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 265
  29. ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ 257
  30. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 221
  31. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ 210
  32. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 210
  33. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 199
  34. ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 182
  35. ΣΟΥΛΤΑ - ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 176
  36. ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΡΝΕΣΤ 175
  37. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 174
  38. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167
  39. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 159
  40. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 159
  41. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 156
  42. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 149
  43. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143
  44. ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126
  45. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123
  46. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ 120
  47. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 118
  48. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 101
  49. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 100
  50. ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
  51. ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 96
  52. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
  53. ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 31

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 1.446
  2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 965

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 2.276
  2. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 506
  3. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 491
  4. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 433
  5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 347
  6. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 318
  7. ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 300
  8. ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 257

-----------------------------------------

ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ (Ζαμπούκης)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 785
  2. ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 641
  3. ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 634
  4. ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613
  5. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 592
  6. ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 475
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 448
  8. ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 446
  9. ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 431
  10. ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 409
  11. ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 398
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 366
  13. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 332
  14. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 324
  15. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ 315
  16. ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 300
  17. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 298
  18. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 296
  19. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292
  20. ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 279
  21. ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 263
  22. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 259
  23. ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ 247
  24. ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 242
  25. ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ 231
  26. ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ 210
  27. ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
  28. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
  29. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 205
  30. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 202
  31. ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΗΝ 199
  32. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
  33. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 187
  34. ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 184
  35. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
  36. ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ-ΕΔΟΥΑΡ 166
  37. ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 158
  38. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 142
  39. ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 141
  40. ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ 140
  41. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 134
  42. ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ 128
  43. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
  44. ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 104
  45. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 89
  46. ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ 86
  47. ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 79
  48. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 68
  49. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 58
  50. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ 58
  51. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
  52. ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
  53. ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ του ΑΡΗΦ 38

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 520

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1.141
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 626
  3. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 615
  4. ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 217
  5. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 216
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 194
  7. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ 157
  8. ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 95

-----------------------------------------

ΑΝΑ.Σ.Α. (Μιχαηλίδης)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 544
  2. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ 519
  3. ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 322
  4. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 312
  5. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 280
  6. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 265
  7. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 246
  8. ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 240
  9. ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 231
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 220
  11. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 212
  12. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 210
  13. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 196
  14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 192
  15. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 187
  16. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 185
  17. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 184
  18. ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 156
  19. ΛΑΜΠΑΡΔΗ - ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
  20. ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 148
  21. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 145
  22. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΤΖΗ 143
  23. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 141
  24. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 141
  25. ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
  26. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 134
  27. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 130
  28. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 129
  29. ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
  30. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ 120
  31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 119
  32. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
  33. ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 108
  34. ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 101
  35. ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
  36. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
  37. ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 93
  38. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 91
  39. ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 89
  40. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
  41. ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 86
  42. ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 85
  43. ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 84
  44. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 77
  45. ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) του ΜΠΟΡΙΣ 76
  46. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 73
  47. ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 71
  48. ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 69
  49. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
  50. ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50
  51. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ 49
  52. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ-ΤΣΑΟΥΣ 29
  53. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 600
  2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 247

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 878
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 324
  3. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 169
  4. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 160
  5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 149
  7. ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 125

-----------------------------------------

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ (Μυτιληνός)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 347
  2. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 318
  3. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 273
  4. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 246
  5. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 239
  6. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226
  7. ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 207
  8. ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203
  9. ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146
  10. ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 131
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 127
  12. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 121
  13. ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ 117
  14. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 112
  15. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 109
  16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του ΣΑΜΟΥΗΛ 104
  17. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΙΣΕΜ 104
  18. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 84
  19. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 81
  20. ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 72
  21. ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64
  22. ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
  23. ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  24. ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 56
  26. ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 55
  27. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
  28. ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΙ 47
  29. ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΖΗΣΗ 46
  30. ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
  31. ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 43
  32. ΤΖΑΝΙΔΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 32
  33. ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 29
  34. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
  35. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 23
  36. ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20
  37. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20
  38. ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 6
  39. ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ 5

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 157
  2. ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 638
  2. ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 563
  3. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 290
  4. ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ 144
  5. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 143
  6. ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
  7. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113
  8. ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 110

-----------------------------------------

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ (Δευτεραίος)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 408
  2. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230
  3. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 228
  4. ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 212
  5. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 190
  6. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 190
  7. ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 181
  8. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 161
  9. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 132
  10. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 132
  11. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 125
  12. ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 118
  13. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 106
  14. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 98
  15. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 93
  16. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 92
  17. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 88
  18. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87
  19. ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ 85
  20. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 83
  21. ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 75
  22. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75
  23. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74
  24. ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 73
  25. ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
  26. ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 63
  27. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63
  28. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ 62
  29. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 59
  30. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ 54
  31. ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54
  32. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 54
  33. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51
  34. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ 50
  35. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49
  36. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
  37. ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 48
  38. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ 45
  39. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 44
  40. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
  41. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
  42. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 41
  43. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 39
  44. ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37
  45. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 35
  46. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34
  47. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32
  48. ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
  49. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ 26
  50. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
  51. ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 25
  52. ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25
  53. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 149
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 117

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 314
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 202
  3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 127
  4. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 94
  5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 82
  6. ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 77
  7. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
  8. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 58

-----------------------------------------

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ (Λαζόπουλος)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 304
  2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 213
  3. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 134
  4. ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 134
  5. ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 130
  6. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 126
  7. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118
  8. ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
  9. ΠΑΛΙΔΟΥ - ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 113
  10. ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 111
  11. ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 103
  12. ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
  13. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
  14. ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
  15. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67
  16. ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  17. ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) του ΡΟΥΣΛΑΝ 61
  18. ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57
  19. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 57
  20. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ 56
  21. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
  22. ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 50
  23. ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 47
  24. ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
  25. ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 46
  26. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
  27. ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 39
  28. ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24
  29. ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
  30. ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 21
  31. ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19
  32. ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ - ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 19
  33. ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
  34. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
  35. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
  36. ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 11
  37. ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ του ΦΕΡΑΤ 11
  38. ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 288

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155
  2. ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145
  3. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΑΡΟΥΤΙΟΥΝ 97
  4. ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 89
  5. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77
[post_ads]

ΣΧΟΛΙΑ

Μπορείτε να σχολιάσετε μέσω Facebook ή Blogger (Google) επιλέγοντας την αντίστοιχη καρτέλα από πάνω

Alexandroupoli Online

[ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ]$type=three$count=3$meta=0$snip=0$cate=0$rm=0$va=0

[ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ]$type=ticker$hide=mobile$count=12$cate=0$va=0

[ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ]$type=ticker$show=page$hide=mobile$count=12$cate=0$va=0

Όνομα

Αγγελίες,4,Αγροτικά,415,Αγωγοί,112,Αθλητικά,1787,Αλεξανδρούπολη,5113,Άμυνα,214,ΑΝΕΛ,58,Απεργίες,114,Άρθρα - Απόψεις,2491,Αστυνομικά,470,Αυτοδιοίκηση,1717,Αυτοδιοικητικές Εκλογές,710,Αφιερώματα,226,Βαλκάνια,27,Βουλευτικές Εκλογές,411,Γελοιογραφίες,6,Γενικά,35,ΔΗΜΑΡ,22,Δημόσια Έργα,55,Δημόσιο,41,Διαδίκτυο,165,Διαμαρτυρίες,89,Διασκέδαση,38,Διδυμότειχο,327,Δράμα,82,Έβρος,12914,Εθελοντισμός,173,Εκδηλώσεις,1902,Εκκλησία,809,Εκπαίδευση,859,Ελλάδα,846,Ελληνισμός,24,Ελληνοτουρκικά,332,Ενέργεια,26,Επιστήμες,13,Επιχειρήσεις,477,Εργασία,9,Εργασιακά,180,Ερευνα αγοράς,11,Ευρωεκλογές,38,Ευρώπη,97,Ζωή και Υγεία,252,Θράκη,289,Ιστορία,119,Καβάλα,135,Καιρός,27,Καταγγελίες,70,Καταναλωτικά,175,ΚΙΔΗΣΟ,9,ΚΙΝΑΛ,12,ΚΚΕ,286,Κοινωνία,60,Κοινωνική Προσφορά,163,Κόσμος,519,ΛΑΕ,8,ΛΑΟΣ,19,Λήμνος,9,Μειονότητα,20,Μεταναστευτικό,114,Μουσική,176,ΝΔ,430,Ξάνθη,131,Οικολογία,254,Οικονομία,501,Ορεστιάδα,793,Πανταζίδου,80,ΠΑΣΟΚ,252,Περιβάλλον,236,Περίεργα,9,Περιφέρεια ΑΜ-Θ,2664,Πολιτική,1097,Πολιτισμός,156,ΠΟΤΑΜΙ,24,Πρόσωπα,80,Προτεινόμενο,5,Πρώτο Θέμα,4267,Ροδόπη,220,Σαμοθράκη,529,Σάτιρα,62,Σουφλί,287,Συγκοινωνίες,264,Σύλλογοι,255,Συνέδρια,109,ΣΥΡΙΖΑ,305,Σχολείο,9,Τέχνες,115,Τεχνολογία,45,Τουρισμός,220,Τρίγωνο,33,Τυχερό,31,Υγεία,592,Φέρες,222,Χηλή,36,Χρυσή Αυγή,8,Lifestyle,8,Media,298,Showbiz,20,
ltr
item
Alexandroupoli Online: Οι σταυροί όλων των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Οι σταυροί όλων των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης.
https://1.bp.blogspot.com/-nFxQzlykdM0/XOxl4daMWfI/AAAAAAACTRw/m7V9uBwqSMccuzVt4JsQsqFXJF5HI3N0wCLcBGAs/s1600/kalpi.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-nFxQzlykdM0/XOxl4daMWfI/AAAAAAACTRw/m7V9uBwqSMccuzVt4JsQsqFXJF5HI3N0wCLcBGAs/s72-c/kalpi.jpg
Alexandroupoli Online
https://www.alexpolisonline.com/2019/05/stavroi-dimou-alexandroupolis.html
https://www.alexpolisonline.com/
https://www.alexpolisonline.com/
https://www.alexpolisonline.com/2019/05/stavroi-dimou-alexandroupolis.html
true
1602981175067084807
UTF-8
Loaded All Posts Δεν βρέθηκαν αναρτήσεις ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Περισσότερα ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ Από Αρχική ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΡΘΡΑ Δείτε περισσότερα ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ ΕΤΙΚΕΤΑ ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα. Να βάζετε τόνους στις λέξεις για καλύτερα αποτελέσματα. Επιστροφή στην Αρχική Σελίδα Κυριακή Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυρ Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Ιανουαρίου Φεβρουαρίου Μαρτίου Απριλίου Μαΐου Ιουνίου Ιουλίου Αυγούστου Σεπτεμβρίου Οκτωβρίου Νοεμβρίου Δεκεμβρίου Ιαν Φεβ Μαρ Απρ Μαϊ Ιουν Ιουλ Αυγ Σεπ Οκτ Νοε Δεκ μόλις τώρα πριν 1 λεπτό πριν $$1$$ λεπτά πριν 1 ώρα πριν $$1$$ ώρες Χθες πριν $$1$$ μέρες πριν $$1$$ εβδομάδες σχολίασε Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy