Επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης

Τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης.

Τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Η σταυροδοσία των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων όλων των δημοτικών παρατάξεων του Δήμου Αλεξανδρούπολης, σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα του Πρωτοδικείου Αλεξανδρούπολης.

Να σημειωθεί ότι δεν έχει γίνει ακόμη από το Πρωτοδικείο η επίσημη κατανομή των εδρών και η ανακήρυξη των δημοτικών συμβούλων.

Κατάταξη υποψηφίων δημοτικών συμβούλων ανά παράταξη:

Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης: ΖΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΕΣΥ! (Ζαμπούκης)
10 έδρες (εκτίμηση κατανομής εδρών: 9 στην Αλεξανδρούπολη και 1 στις Φέρες
ή 8 στην Αλεξανδρούπολη και 2 στις Φέρες)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΚΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 785
  2. ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 643
  3. ΙΝΤΖΕΠΕΛΙΔΟΥ - ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 640
  4. ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 623
  5. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 600
  6. ΔΕΛΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 475
  7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 451
  8. ΒΟΥΡΔΟΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 448
  9. ΜΟΥΛΑΤΖΙΔΟΥ - ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 438
  10. ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 409
  11. ΒΟΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 404
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 367
  13. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 334
  14. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 324
  15. ΜΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΠΡΙΝΤΩΝ 317
  16. ΜΠΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 300
  17. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 298
  18. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 296
  19. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 292
  20. ΔΙΓΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 280
  21. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264
  22. ΚΑΖΙΚΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 263
  23. ΓΛΗΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (LEFTIS) του ΙΩΑΝΝΗ 248
  24. ΔΑΝΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 243
  25. ΛΙΘΟΞΟΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΩΜΑ 231
  26. ΣΥΡΙΟΣ ΝΑΣΣΙΜ του ΝΑΜΠΙ 212
  27. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΖΙΑΚΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 209
  28. ΒΟΥΔΗΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
  29. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
  30. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 205
  31. ΧΑΛΗΛ ΑΪΔΗΝ του ΣΕΛΑΕΤΗΝ 198
  32. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 190
  33. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198
  34. ΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΡΩΜΑΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 184
  35. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 170
  36. ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΥ-ΕΔΟΥΑΡ 166
  37. ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 159
  38. ΚΟΥΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 143
  39. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΕΝΕΞΙΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 142
  40. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 135
  41. ΠΟΝΤΙΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ 132
  42. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
  43. ΝΟΥΡΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΗΝΑ 126
  44. ΛΟΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΛΙΑ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 105
  45. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 89
  46. ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΑΡΙΜ 86
  47. ΔΕΜΕΡΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 79
  48. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 69
  49. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 59
  50. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
  51. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΟΡΧΑΝ του ΡΟΥΣΔΙ 56
  52. ΚΑΡΑΔΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 54
  53. ΣΙΑΜΠΑΝ ΣΟΥΚΡΗ του ΑΡΗΦ 41

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΡΦΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 536

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 1.141
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 633
  3. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 583
  4. ΚΑΡΑΤΣΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 216
  5. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 213
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΑΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 194
  7. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΛΑΝΤΙΣΛΑΦ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΖΟΥΡΑΜΠ 157
  8. ΤΑΦΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 97

-----------------------------------------

ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ (Λαμπάκης)
15 έδρες (εκτίμηση κατανομής εδρών: 13 στην Αλεξανδρούπολη, 1 στην Τραϊανούπολη και 1 στις Φέρες ή 14 στην Αλεξανδρούπολη και 1 στην Τραϊανούπολη)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (επικεφαλής)
  2. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1.675
  3. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.291
  4. ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1.221
  5. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 1.160
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.109
  7. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.072
  8. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.062
  9. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 941
  10. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 940
  11. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 900
  12. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 850
  13. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 817
  14. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 737
  15. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 666
  16. ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 632
  17. ΛΕΓΓΕΤΣΗ - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 605
  18. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 587
  19. ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 578
  20. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 536
  21. ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 524
  22. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 479
  23. ΤΣΟΝΙΔΟΥ - ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 469
  24. ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 368
  25. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 366
  26. ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 356
  27. ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ 295
  28. ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 287
  29. ΓΚΙΡΤΖΗ - ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 266
  30. ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ του ΑΧΜΕΤ 257
  31. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΡΓΑΖΗ 230
  32. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 223
  33. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ (ΠΗΓΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 211
  34. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 210
  35. ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186
  36. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 180
  37. ΣΟΥΛΤΑ - ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 177
  38. ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΡΝΕΣΤ 175
  39. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 167
  40. ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 160
  41. ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 159
  42. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ συζ. ΠΑΥΛΟΥ 155
  43. ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 149
  44. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 143
  45. ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 127
  46. ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΙΡ 123
  47. ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 123
  48. ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 120
  49. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 102
  50. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 101
  51. ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
  52. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 87
  53. ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 86
  54. ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 31

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 1.459
  2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 972

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 2.292
  2. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 506
  3. ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 491
  4. ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 434
  5. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 380
  6. ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 349
  7. ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 301
  8. ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 257

-----------------------------------------

ΑΝΑ.Σ.Α. (Μιχαηλίδης)
6 έδρες (5 στην Αλεξανδρούπολη και 1 στις Φέρες)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (επικεφαλής)
  2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 548
  3. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ 521
  4. ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 326
  5. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 316
  6. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 289
  7. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 266
  8. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 252
  9. ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 241
  10. ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 236
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΑΝΕΣΤΗ 226
  12. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 215
  13. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 211
  14. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 200
  15. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 199
  16. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 189
  17. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 187
  18. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 186
  19. ΛΑΜΠΑΡΔΗ - ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
  20. ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 157
  21. ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 157
  22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 147
  23. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 146
  24. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΤΖΗ 146
  25. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 141
  26. ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136
  27. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 134
  28. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 133
  29. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 130
  30. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 124
  31. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121
  32. ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
  33. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ 119
  34. ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ 113
  35. ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 107
  36. ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 98
  37. ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 94
  38. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 93
  39. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 91
  40. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 91
  41. ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ 90
  42. ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 90
  43. ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 88
  44. ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 86
  45. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 82
  46. ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) του ΜΠΟΡΙΣ 77
  47. ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 73
  48. ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72
  49. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 68
  50. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 65
  51. ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 50
  52. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ 48
  53. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ-ΤΣΑΟΥΣ 30
  54. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 24

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 603
  2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 251

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 882
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 324
  3. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 172
  4. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 171
  5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 150
  7. ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132
  8. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 125

-----------------------------------------

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΝΕΑ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ (Μυτιληνός)
4 έδρες (3 στην Αλεξανδρούπολη και 1 στις Φέρες)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΜΥΤΙΛΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (επικεφαλής)
  2. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 357
  3. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 318
  4. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 282
  5. ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 248
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 239
  7. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 226
  8. ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 215
  9. ΜΠΕΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 203
  10. ΦΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146
  11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 142
  12. ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 135
  13. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ 121
  14. ΜΠΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΓΓΕΛΗ 117
  15. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 112
  16. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 109
  17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ (ΣΤΕΦΗ) του ΣΑΜΟΥΗΛ 104
  18. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΡΗΦ του ΙΣΕΜ 104
  19. ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 85
  20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 76
  21. ΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΑΒΒΑ 68
  22. ΒΟΥΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 64
  23. ΨΑΘΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64
  24. ΓΙΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 60
  26. ΓΑΝΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 58
  27. ΑΛΕΠΙΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
  28. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
  29. ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΖΗΣΗ 49
  30. ΚΩΣΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΟΥΙ 47
  31. ΚΑΛΕΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
  32. ΝΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 44
  33. ΤΖΑΝΙΔΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΜΕΛΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 32
  34. ΓΚΕΜΙΤΖΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 29
  35. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 24
  36. ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 23
  37. ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20
  38. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 20
  39. ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 6
  40. ΛΑΛΑΖΑΡΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ του ΗΛΙΑ 5

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 173
  2. ΧΕΛΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 641
  2. ΣΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 563
  3. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 297
  4. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146
  5. ΒΑΡΒΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡHΣΤΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ 144
  6. ΜΠΕΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
  7. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113
  8. ΔΑΝΙΔΟΥ ΣΥΡΜΩ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 110

-----------------------------------------

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δευτεραίος)
4 έδρες (εκτίμηση κατανομής εδρών: 3 στην Αλεξανδρούπολη και 1 στις Φέρες
ή 4 στην Αλεξανδρούπολη)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ (επικεφαλής)
  2. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 409
  3. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 230
  4. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 230
  5. ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 212
  6. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 191
  7. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 190
  8. ΧΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 186
  9. ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162
  10. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 132
  11. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 131
  12. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 126
  13. ΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 114
  14. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109
  15. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 98
  16. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94
  17. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ 94
  18. ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 88
  19. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 87
  20. ΑΛ ΕΑΝΤ ΜΑΜΝΤΟΥΧ του ΓΑΤΤΑΣ 85
  21. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
  22. ΔΕΜΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 75
  23. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75
  24. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
  25. ΚΟΪΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
  26. ΦΡΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 73
  27. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 62
  28. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ 62
  29. ΚΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
  30. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 59
  31. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
  32. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΣΕΡΓΙΟΥ 54
  33. ΤΟΥΦΕΚΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 54
  34. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51
  35. ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΪΤΣΗ 50
  36. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49
  37. ΚΥΛΙΜΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
  38. ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 48
  39. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ 45
  40. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ χήρ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 44
  41. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
  42. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
  43. ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 39
  44. ΛΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 37
  45. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 37
  46. ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 35
  47. ΚΑΣΑΠΗ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34
  48. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 32
  49. ΛΕΜΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31
  50. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ 27
  51. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
  52. ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 25
  53. ΠΑΛΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 25
  54. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 152
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 117

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 314
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 204
  3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 129
  4. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
  5. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 83
  6. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 81
  7. ΣΤΑΘΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 76
  8. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 57

-----------------------------------------

ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ (Λαζόπουλος)
2 έδρες (2 στην Αλεξανδρούπολη)

Εκλογική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης
  1. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (επικεφαλής)
  2. ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 309
  3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 219
  4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ 134
  5. ΕΥΡΩΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 134
  6. ΘΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 130
  7. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 127
  8. ΚΑΪΣΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
  9. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 118
  10. ΠΑΛΙΔΟΥ - ΡΙΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 115
  11. ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΖΑΦΕΡ 113
  12. ΚΑΪΣΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 104
  13. ΜΠΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 100
  14. ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97
  15. ΖΙΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
  16. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 67
  17. ΓΚΑΒΟΥΓΙΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  18. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΜΙΧΑΗΛ 59
  19. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ 58
  20. ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 57
  21. ΣΟΝΩΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΕΒΙΚ (ΘΕΟΔΩΡΑ) του ΡΟΥΣΛΑΝ 53
  22. ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
  23. ΓΙΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 49
  24. ΜΕΜΙΣ ΟΓΛΟΥ ΧΑΜΠΙΠ του ΚΟΥΡΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ 47
  25. ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
  26. ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
  27. ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 46
  28. ΚΡΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 41
  29. ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24
  30. ΜΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
  31. ΤΣΙΑΛΙΑΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 21
  32. ΛΑΜΨΑΚΙΑΝΟΥ - ΓΚΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 20
  33. ΔΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 19
  34. ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17
  35. ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
  36. ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
  37. ΓΚΟΥΛΖΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 11
  38. ΚΑΖΑΛΗ ΑΛΕΒ του ΦΕΡΑΤ 11
  39. ΧΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Εκλογική Περιφέρεια Τραϊανούπολης
  1. ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 290

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
  1. ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155
  2. ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145
  3. ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΦΩΤΕΙΝΗ) του ΑΡΟΥΤΙΟΥΝ 104
  4. ΡΙΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 94
  5. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 79

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψηφίων Κοινοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
[post_ads]

ΣΧΟΛΙΑ

Μπορείτε να σχολιάσετε μέσω Facebook ή Blogger (Google) επιλέγοντας την αντίστοιχη καρτέλα από πάνω

ouranio toxo

[ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ]$type=three$count=3$meta=0$snip=0$cate=0$rm=0$va=0

[ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ]$type=ticker$hide=mobile$count=12$cate=0$va=0

[ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ]$type=ticker$show=page$hide=mobile$count=12$cate=0$va=0

$hide=mobile

Όνομα

Αγγελίες,3,Αγροτικά,400,Αγωγοί,112,Αθλητικά,1749,Αλεξανδρούπολη,4723,Άμυνα,195,ΑΝΕΛ,58,Απεργίες,110,Άρθρα - Απόψεις,2453,Αστυνομικά,465,Αυτοδιοίκηση,1614,Αυτοδιοικητικές Εκλογές,710,Αφιερώματα,225,Βαλκάνια,27,Βουλευτικές Εκλογές,389,Γελοιογραφίες,6,Γενικά,33,ΔΗΜΑΡ,22,Δημόσια Έργα,55,Δημόσιο,41,Διαδίκτυο,164,Διαμαρτυρίες,89,Διασκέδαση,38,Διδυμότειχο,300,Δράμα,73,Έβρος,12328,Εθελοντισμός,163,Εκδηλώσεις,1837,Εκκλησία,749,Εκπαίδευση,810,Ελλάδα,812,Ελληνισμός,24,Ελληνοτουρκικά,331,Ενέργεια,26,Επιστήμες,13,Επιχειρήσεις,466,Εργασία,9,Εργασιακά,178,Ερευνα αγοράς,10,Ευρωεκλογές,38,Ευρώπη,95,Ζωή και Υγεία,241,Θράκη,237,Ιστορία,117,Καβάλα,127,Καιρός,26,Καταγγελίες,70,Καταναλωτικά,174,ΚΙΔΗΣΟ,9,ΚΙΝΑΛ,11,ΚΚΕ,269,Κοινωνία,57,Κοινωνική Προσφορά,162,Κόσμος,503,ΛΑΕ,8,ΛΑΟΣ,19,Λήμνος,9,Μειονότητα,20,Μεταναστευτικό,109,Μουσική,168,ΝΔ,422,Ξάνθη,121,Οικολογία,250,Οικονομία,493,Ορεστιάδα,734,Πανταζίδου,69,ΠΑΣΟΚ,252,Περιβάλλον,225,Περίεργα,9,Περιφέρεια ΑΜ-Θ,2554,Πολιτική,1075,Πολιτισμός,153,ΠΟΤΑΜΙ,24,Πρόσωπα,80,Προτεινόμενο,3,Πρώτο Θέμα,4074,Πρωτοσέλιδο,1,Ροδόπη,204,Σαμοθράκη,485,Σάτιρα,62,Σουφλί,260,Συγκοινωνίες,247,Σύλλογοι,253,Συνέδρια,106,ΣΥΡΙΖΑ,293,Σχολείο,9,Τέχνες,115,Τεχνολογία,45,Τουρισμός,210,Τρίγωνο,32,Τυχερό,26,Υγεία,572,Φέρες,212,Χηλή,33,Χρυσή Αυγή,8,Lifestyle,8,Media,297,Showbiz,20,
ltr
item
Alexandroupoli Online: Επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας των υποψήφιων Δημοτικών Συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης
Τα επίσημα αποτελέσματα της σταυροδοσίας των υποψήφιων δημοτικών συμβούλων του Δήμου Αλεξανδρούπολης.
https://1.bp.blogspot.com/-nFxQzlykdM0/XOxl4daMWfI/AAAAAAACTRw/m7V9uBwqSMccuzVt4JsQsqFXJF5HI3N0wCLcBGAs/s1600/kalpi.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-nFxQzlykdM0/XOxl4daMWfI/AAAAAAACTRw/m7V9uBwqSMccuzVt4JsQsqFXJF5HI3N0wCLcBGAs/s72-c/kalpi.jpg
Alexandroupoli Online
https://www.alexpolisonline.com/2019/06/stavroi-ypopsifiwn-dimou-alexandroupolis.html
https://www.alexpolisonline.com/
https://www.alexpolisonline.com/
https://www.alexpolisonline.com/2019/06/stavroi-ypopsifiwn-dimou-alexandroupolis.html
true
1602981175067084807
UTF-8
Loaded All Posts Δεν βρέθηκαν αναρτήσεις ΔΕΙΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ Περισσότερα ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΚΥΡΩΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ Από Αρχική ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΡΘΡΑ Δείτε περισσότερα ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΑΡΘΡΑ ΕΤΙΚΕΤΑ ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα. Να βάζετε τόνους στις λέξεις για καλύτερα αποτελέσματα. Επιστροφή στην Αρχική Σελίδα Κυριακή Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυρ Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Ιανουαρίου Φεβρουαρίου Μαρτίου Απριλίου Μαΐου Ιουνίου Ιουλίου Αυγούστου Σεπτεμβρίου Οκτωβρίου Νοεμβρίου Δεκεμβρίου Ιαν Φεβ Μαρ Απρ Μαϊ Ιουν Ιουλ Αυγ Σεπ Οκτ Νοε Δεκ μόλις τώρα πριν 1 λεπτό πριν $$1$$ λεπτά πριν 1 ώρα πριν $$1$$ ώρες Χθες πριν $$1$$ μέρες πριν $$1$$ εβδομάδες σχολίασε Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy