Οι Συνδυασμοί και οι υποψήφιοι στο Δήμο Αλεξανδρούπολης

Πίνακας Συνδυασμών υποψηφίων Δημάρχων, Δημοτικών συμβούλων και συμβούλων των δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων ως και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων που ανακηρύχθηκαν με την αρ. 116/2010 καθώς και τη διορθωτική 119/2010 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Αλεξ/πολης που θα λάβουν μέρος στις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου και τυχόν επαναληπτικών της 14ης Νοεμβρίου 2010, για την ανάδειξη των Δημοτικών αρχών του Δήμου Αλεξανδρούπολης...»

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ




ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΛΗΡΓΙΩΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΑΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ
7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ-ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
9. ΓΙΟΥΝΟΥΣ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ-ΤΟΥΣΟΥΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ
10. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΑΝΤΑΡΗΣ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
12. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΙΟΥΛΠΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
13. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
15. ΖΩΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ
17. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΑΓΚΟΥ
18. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
19. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΚΑΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
23. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΚΕΚΕΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
26. ΚΕΦΑΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
27. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΥΦΡΑΙΜ
29. ΚΟΣΙΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
30. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
31. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
32. ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
33. ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ
35. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
37 ΜΠΕΔΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
39. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΟΥ
40. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ
42. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
43. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
44. ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΦΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
45. ΣΤΟΓΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
46. ΤΣΟΛΑΚ ΣΑΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ
47. ΤΣΟΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
48. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
49. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
50. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΓΟΥΔΡΑΣ ΓΕΩΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
3. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ
1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΚΟΡΚΙΝΩΒ ΜΙΡΟΣΛΑΒ (ΜΙΡΟΣ) του ΔΗΜΗΤΑΡ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΖΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
2. ΓΛΙΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΛΑΔΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΛΕΠΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
10. ΣΠΑΝΕΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΟΛΙΤΗ
11. ΤΟΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
12. ΦΟΥΤΖΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ
1. ΒΟΥΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΑΛΚΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ-ΚΑΤΣΙΠΤΣΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ
1. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΛΓΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ
4. ΜΠΕΔΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΟΥΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΠΑΡΜΠΑΣ) του ΚΥΡΟΥ
6. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
1. ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΤΕΜΟΥΡΙ
2. ΒΕΡΜΙΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΜΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΣΕΝΟΛ του ΙΜΠΡΑΧΗΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΙΛΑΡΙΩΝΑ
3. ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
4. ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΗ
4. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY
4. ΤΕΡΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ
1. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY
2. ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY
3. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY
4. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ
1. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2. ΚΑΪΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
1. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΞΑΝΘΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1. ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΙΦΖΗ του ΑΝΤΕΜ
2. ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΣΜΑΗΛ
3. ΤΟΠΑΛΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΔΟΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

1. ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
1. ΑΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΤΕΣΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ
2. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΙΣΛΑΜ ΑΜΕΤ του ΙΣΛΑΜ
4. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΡΚΙΟΥΛ του ΙΣΣΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
1. ΚΙΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

                                                                                                                                   

«ΠΟΛΗ & ΠΟΛΙΤΕΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΓΓΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΛΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
9. ΓΙΑΓΛΗ – ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΕΝΙΑΜΙΝ
12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΖΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
14. ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΘΥΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΚΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
19. ΚΑΣΙΜΑΤΗ-ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΕΜΥ) του ΜΑΡΚΟΥ
20. ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
21. ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΚΕΣΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΚΟΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΚΟΡΔΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
24. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ-ΜΑΛΛΙΔΟΥ ΣΥΡΜΟΥΛΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
26. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
27. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
28. ΜΟΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛ-ΜΠΑΧΑΡ του ΣΑΜΠΡΗ
30. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
31. ΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΗΤΡΟΥ
32. ΜΥΤΙΛHΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
33. ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
34. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
35. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
38. ΠΑΤΕΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
39. ΡΟΥΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
41. ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
42. ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΑ –ΧΑΜΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΛΟΓΗ
43. ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
44. ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ του ΕΛΙΖΜΠΑΡ
45. ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
46. ΤΟΠΚΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
47. ΤΣΟΝΙΔΟΥ- ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
48. ΦΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
49. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΚΑΒΟΥΡΤΖΙΚΗ ΧΡΥΣΩ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΠΥΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΟΥΚΑ
2. ΠΑΝΤΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΟΛΓΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
9. ΡΗΓΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΓΕΡΑΡΔΗ – ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
3. ΓΚΙΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΑΓΛΗ ΔΙΝΤΣΕΡ του ΔΑΓΛΗ ΧΑΣΑΝ
5. ΚΑΡΑΔΑΓΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΜΠΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
9. ΠΟΝΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
10. ΠΟΠΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
12. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ ΤΣΑΟΥΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ
1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΑ-ΣΑΡΒΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΩΤΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ
1. ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΔΑΟΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ- ΤΣΙΟΥΛΦΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΙΒΑΝ
6. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΟΥΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ
1. ΘΥΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΣΑΗΛ
2. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΣΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
1. ΚΑΠΟΥΣΙΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
3. ΜΠΑΤΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1. ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
2. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ
1. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΛΗΜΗ
3. ΝΕΠΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΤΟΛΙΟΥ
4. ΦΕΛΙΚΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ
1. ΚΑΡΑΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΚΟΥΛΚΟΒΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΝΤΟΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ
1. ΓΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
1. ΓΚΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
3. ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ-ΤΣΑΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΡΕΤΖΕΠ ΧΑΜΖΑ του ΡΕΤΖΕΠ
4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ
1. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
4. ΤΣΙΤΣΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
1. ΚΙΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΦΛΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΟΥΡΣΕΛ ΟΓΛΟΥ ΧΑΛΗΛ του ΜΟΥΡΣΕΛ
3. ΜΠΕΚΗΡ ΙΜΠΑΝΤΕ του ΜΠΕΚΗΡ
4. ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΣΕΒΙΜ του ΙΣΜΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
1. ΒΟΣΒΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΛΕΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΜΟΥΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΤΖΑΝΙΜΠΕΚ
4. ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

                                                                                                                                  

«μαζί πάμε μπροστά»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΚΟΓΙΟΜΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΑΤΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΑΛΑΒΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΛΗΛ του ΑΛΗ
6. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
9. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
12. ΓΚΑΜΑΡΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
14. ΕΞΑΜΗΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΘΥΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
16. ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ
17. ΚΑΡΔΑΜΗΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
18. ΚΕΡΑΜΕΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
20. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
21. ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΛΑΣΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
24. ΛΙΛΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
25. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26. ΜΑΜΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
27, ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
28. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
30. ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΝΩΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
31. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32. ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
33. ΝΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
34. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
35. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
36. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
37. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
38. ΠΑΣΑΔΑΚΗΣ ΠΛΟΥΜΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
39. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40 ΠΙΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
41. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
42. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43. ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
44. ΣΟΥΚΡΗ ΟΓΛΟΥ ΚΟΡΑΪ του ΝΙΑΖΕΤΗ
45. ΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
46. ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
47. ΤΣΙΑΚΥΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
48. ΤΣΩΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
49. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
50. ΧΑΨΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΗΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ
1 ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ (ή ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ) ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΜΠΑΡΜΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5 ΚΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ
6 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7 ΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΡΑΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΤΖΑΦΕΡ του ΦΑΧΡΗ
4 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ-ΡΗΓΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
5 ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
6 ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΤΖΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΤΣΙΚΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
9 ΤΣΙΟΡΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
10 ΧΑΛΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11 ΧΑΤΖΗ-ΚΕΡΙΜΟΓΛΟΥ ΜΟΥΑΜΕΡ του ΜΕΜΕΤ
12 ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΣΟΥΚΡΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ
1 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΚΕΜΑΝΑΤΖΗ-ΓΙΟΚΝΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΚΕΣΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4 ΝΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
6 ΠΑΠΑΤΖΙΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ
1 ΓΙΟΥΦΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3 ΚΑΜΠΑΚΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ του ΓΚΙΚΑ
4 ΚΑΠΑΤΑΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΜΠΕΜΠΕΛΕΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
1 ΑΝΑΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΤΕΜΟΥΡΙ
2 ΘΥΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3 ΧΡΥΣΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
1 ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΒΑΛΑΣΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΑΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗ-ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΗ
2 ΝΤΟΜΟΥΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΕΛΗΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3 ΔΟΥΛΓΚΕΡΗ ΛΟΥΣΙΝΕ (ΛΟΥΣΥ) του ΖΟΡΑ
4 ΝΤΟΚΑ-ΒΑΒΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ
1 ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΑΝ ΑΡΘΟΥΡΟΣ του ΑΡΤΑΣ
2 ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΡΑΚΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΗΣΟΥ
1 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΜΩΡΟΓΙΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3 ΣΙΔΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4 ΤΣΙΜΠΛΙΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΙΡΚΗΣ
1 ΣΠΟΥΝΤΩΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΓΚΕΝΤΖΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ
3 ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
2 ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΚΑΝΤΙΡ του ΙΣΜΑΗΛ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΨΑΣ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 ΜΠΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
1 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΜΟΥΜΙΝ ΠΑΚΙΖΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΧΑΛΗΛ ΕΡΤΑΝ του ΟΥΣΕΪΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

                                                                                                                                  

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΙΝΤΟ
2. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΤΑΣΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΑΝΤΥΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΒΛΥΣΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΓΑΚΗ-ΚΟΠΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΓΚΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ
12. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΔΙΝΔΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΔΡΑΜΑΝΙΔΟΥ-ΚΡΕΩΝΑ ΘΕΑΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ-ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
18. ΚΑΡΣΑΚΟΥ-ΛΥΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
19. ΚΙΤΜΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
20. ΚΟΕΒ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ του ΚΟΪΟΥ
21. ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΑΜΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
24. ΚΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΚΡΕΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΜΑΚΡΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
28. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
29. ΜΕΧΜΕΤOΓΛΟΥ ΕΜΙΝ του ΙΣΜΑΗΛ
30. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. ΜΠΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
32. ΜΠΑΚΛΑΒΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΗΛΙΑ
33. ΟΣΜΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΑΣΑΝ
34. ΠΑΤΛΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
35. ΠΕΝΕΚΕΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
36. ΣΑΡΑΪΝΙΔΟΥ-ΛΑΪΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
37. ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ
38. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
39. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
40. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
41. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
42. ΤΕΚΤΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
43. ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
44. ΤΣΙΡΙΔΟΥ-ΒΛΙΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
45. ΦΑΚΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
46. ΦΛΥΤΖΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
47. ΦΡΥΔΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
48. ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΚΟΣΜΑ
49. ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
50. ΧΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΞΑΝΘΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΦΕΡΩΝ
1. ΒΑΡΣΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΒΙΖΓΑ-ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΚΑΝΔΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΠΕΪΧΑΜΠΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΣΑΡΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΓΚΙΔΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΠΕΡΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΣΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΚΡΕΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΆΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΣΚΟΠΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΤΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΧΙΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΠΛΟΥ
1. ΔΟΥΚΑΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΝΤΑΚΑ-ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΕΡΩΝ
1. ΓΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΣΗΦ
5. ΞΑΝΘΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΑΝΤΟΣ
1. ΔΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗΣ
1. ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
1. ΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
1. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΩΡΙΚΟΥ
1. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΚΤΙΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...